دانلود سریال و فیلم , نمونه سوال , کتاب , بازی اندروید , قسمت فصل , زیرنویس , داستان , رمان , پیام نور , پاسخ

۲۴۷ مطلب در شهریور ۱۳۹۵ ثبت شده است

دانلود بازی اکشن بی خاصیت ها اندروید ، Expendables | آموزش هک و نسخه مد شده

یک بازی سراسر هیجانی و جذاب ، اگر طرفدار بازی های اکشن با قابلیت تقویت توانایی های شخصیت گیم پلی هستید پس پیشنهاد میکنیم این بازی زیبا را از دست ندهید زیرا شما را آن چنان سرگرم این بازی میکند که از خود بی خود میشوید.

هک بازی بی خاصیت ها اندروید

برای دانلود به ادامه مطلب بروید 

۲۶ نظر

آموزش افزایش رتبه وبلاگ های بلاگ بیان ، این بخش: کد امنیتی ارسال نظر

نام مقاله: آموزش افزایش رتبه بلاگ بیان ، تاثیرات کد های امنیتی ارسال نظر

تاریخ انتشار:1395/6/31

نویسنده: محمدرضا زال آقایی

بلاگ بیان


اگر در وبلاگ های بلاگ بیان فعالیت دارید و به فکر افزایش ترافیک و بازدیدکننده وبلاگ خود هستید پس باید این را بدانید و در نظر بگیرید که بلاگ بیان نکته های مخفی بسیار زیادی دارد که حتی فکرش را هم نمی کنید به همین دلیل وبلاگ پی سی موب قصد دارد تا در این زمینه از امروز فعالیتی را شروع کند و نکته های مهمی را در رابطه با این موضوع بیان کند.


شاید با خود فکر کنید که کد امنیتی هنگام ارسال نظر چه ربطی به افزایش بازدیدکننده و ترافیک وبلاگ دارد و شاید اصلا اینطور فکر کنید که این کد خیلی آزار دهنده است و کسی که نظر ارسال میکند اصلا دلش نمیخواهد با چنین موردی روبرو شود آن هم زمانی که این سیستم دلخواه قرار داده شده است در سیستم بیان.

کمپانی معروف گوگل که امروزه منبع کسب درآمد خیلی از وبلاگ نویسان و سایت داران جهان است در آخرین بروزرسانی سیستم رتبه بندی خود و در قسمت Google News بیان کرد که از این به بعد زمان حضور هر ip در صفحات وب ها نیز در رتبه بندی وب سایت ها تاثیر دارد ، ولی به راستی به چه دلیل این امر اتفاق افتاده است و شرکت گوگل تصمیم به چنین اقدامی گرفته است پاسخ کاملا روشن است ، حذف وبلاگ ها و سایت های کپی و تقلبی از سیستم جستجو ، همانطور که میدانید سایت ها و وبلاگ های بی شماری در همه کشور ها به خصوص در ایران وجود دارند که متاسفانه از نرم افزار های فید خوان استفاده میکنند و مطالب وبلاگ ها و سایت های دیگر را به صورت اتوماتیک و خودکار کپی میکنند و در وب های خود منتشر میکنند ، گوگل برنامه های زیادی را برای چنین وب هایی پیاده سازی کرده است ولی تا کنون نتیجه ای که واقعا مد نظر کاربران اینترنتی است و چیزی جز کپی نشدن مطالب اصل نیست موفق نشده است .

حال اگر شما در سیستم بلاگ بیان وبلاگ دارید و در زمینه اینترنت و موارد دیگر کار میکنید و صرفا وبلاگ شما محیط تفریح شما نیست پس به شما پیشنهاد میکنیم که از قسمت تنظیمات خود کد هنگان نظرخواهی مطالب وب خود را فعال کنید زیرا اگر هر بازدید کننده را 5 ثانیه بیشتر در وب خود نگه دارید 5 ثانیه است و تاثیر زیادی در رتبه بندی ووبلاگ شما نزد گوگل خواهد داشت .
پایان
۱ نظر

دانلود بازی ماشینی جناب ران اندروید ، آموزش هک کردن و نسخه مد شده jenab khan

پای جناب خان اینبار به بازی های اندروید هم کشیده شده است ، شما راننده میشوید و جناب خان کنار شما مینشید و همراه لفظ های زیبا و خنده دار و جالب خود شما را همراهی میکند اگر هم ببیند که رانندگی شما خوب و حرفه ای است همچین برایتان زیر آواز میزند که لذت عجیبی تجربه کنید ،ساعت ها در کنار جناب خان همه جاده های جهان را بروفید! جناب خان در جستجوی احلامه و تو هم می تونی توی برف و بارون یا توی جنگل و صحرا همسفرش باشی. اما حواست باشه که کسی حریف زبان جناب خان نمی شه! با بیش از چارصد تا تکه کلام، جناب خان وسط رانندگی ممکنه یهو بیاد برات یا ببافدت یا برات آواز محلی بخونه! این دیگه بستگی به دست فرمون تو داره.

بازی اندروید جناب خان

برای دانلود به ادامه مطلب بروید 

۴ نظر

همسر خود را چگونه ببوسیم ، شریک جنسی | دوست دختر | لب گرفتن | آموزش ابراز عشق به معشوق

نام مقاله: آموزش صحیح بوسیدن همسر

تاریخ انتشار: 1395/6/31

گردآورنده: بخش سلامت سایت بیتونه

آموزش لب گرفتن و بوسیدنرمز بهتر بوسیدن

بوسه و نوازش لازمه یک عشق گرم و آتشین است وگرنه هم آغوشی را آدم میتواند با هر کسی داشته باشد بدون آنکه واقعا عاشق طرف باشد ( این امر بخصوص در مورد مردان صدق میکند ).
 
خیلیها با بوسیدن اصلا رابطه خوبی ندارند و یا حتی نمیدانند که چگونه باید طرف خودشان را ببوسند و در هم آغوشی خود با یک نفر دیگر اصلا بوسیدن و نوازش کردن را فراموش میکنند( یا کنار میگذارند .)دو انسان زمانی بوسه ، آنهم از نوع داغ و آتشین آن ، با هم رد و بدل میکنند که به هم احساس عمیق دارند. بوسیدن فرزند توسط والدین ، یا بوسیدن دوستان معمولی ، بوسه نیست ، بلکه برای نشان دادن احساس دوستی و محبت بدون آنکه ربطی به رابطه جنسی داشته باشد . بوسه تنها بین دو عاشق ، که به هم احساس عمیق دارند ، رد و بدل میشود.

ممکن است کسانی باشند که فکر کنند ، بدن و هیکل خوبی ندارند و به همین دلیل دوست نداشته باشند یا میترسند که طرف بدن آنها را نوازش کند و زشتی بدنشان را ببیند ، اما اصلا اینطور نیست ، ضرب المثل لیلی را از چشم مجنون بنگرید ، فراموش نکنیم و این را بدانیم که رد و بدل کردن بوسه های آتشین در یک معاشقه امری است بسیار حیاتی.
با ممانعت ما از نوازش کردن طرف یا جلوگیری از مورد نوازش واقع شدن از سوی شریک جنسی ، هم خود را از لذت و شرر و محروم کرده ایم و هم طرف مقابل را ، امر نوازش و بوسه در نزدیکتر کردن دو نفر به هم و برقراری ارتباط حسی و درونی به هم و حتی ارتقا حس احترام آنها به هم ، نقش والایی دارد .
هستند کسانی که برای طفره از بوسیدن بهانه میآورند ، مثلا با خود میگویند که طرف بلد نیست اینکار را بکند ، یا دهان طرف بو میدهد . پس دوش گرفتن و مسواک زدن را فراموش نکنید ، مسئله بلد بودن ؟ بله میتوان با کمی تمرین ، بوسیدن را یاد گرفت ، به این هم خواهیم رسید. در اهمیت بوسیدن هرچه گفته شود ، باز هم کم است ، فقط اشاره ای بکنیم و بگذریم : هستند کسانی که ( بخصوص بعضی از زنان ) حاظرند ساعتها صرف بوسیدن و معاشقه کنند، مسئله دیگر اینکه گاهی اوقات یک رابطه جنسی میتواند تنها در بوسه های داغ و آتشین و نوازش خلاصه شود.یادگیری بوسیدن

همانطور که در بالا اشاره شد ، بوسه و بوسیدن را میتوان یاد گرفت، فقط کمی تمرین لازم است. برای تمرین هم به یک شریک لازم ندارید ؛ سر فرصت ، ریلکس و بدون استرس در خلوت ، پشت دست خود را به دهانتان نزدیک کنید ، زبان خود را کمی جلو بیاورید طوری که پشت لبهایتان قرار بگیرد ، لبها را آرام به پشت دست خود برسانید ، لبهای نرم ( و کمی مرطوب ) و رلکس شده خود را ( با فاصله از هم ) روی پشت دست متمرکز کنید ، زبان خود را بیرون داده طوری که به پشت دست شما برسد و بعد با کمی فشار سطح پشت دست ( در فاصلهای که دو لب شما از هم قرار گرفتهاند )‌ را با زبان خود بلیسید . حین کار ، اینجا . آنجا ، کمی پوست دست خود را مک بزنید، اینکار به شما تجربه میآموزد که در برخورد با شریک عشقی خود چگونه عمل نمائید .

هنگام نزدیک شدن به طرف خود ، اورا ببوئید ، بعد ببوسید ، لبهای بالایی و پائینی طرف را جداگانه ببوسید ، مک بزنید و یادتان باشد که هیچ عجله ای بخرج ندهید ، بعد هر دو لب طرف را ببوسید ، بعد از مدتی زبان خود را یواش لای لبهای طرف قرار داده و بطور ملایم به درون دهانش فشار دهید و با زبان خود قسمتهای داخل دهان و زبان او را نوازش کنید.

اینگونه بوسه ها ،حس شوری در دو طرف ایجاد میکند ، بوسه باید با احساس و طولانی باشد و نباید بسادگی از آن گذشت ، بوسه باید پر هوس و پر شرر باشد ، همانطور که گفته شد ، بوسه های خود را تنها به لب و دهان طرف خلاصه نکنید . بوسیدن ، لیس زدن و نوازش باید شامل حال تمام قسمتهای پوست طرف شود.

ماساژ ملایم قسمتهای مختلف بدن که دیگر به قول معروف نورعلانور است.این را بدانیم که موهای سر ، دهان و دستها سه قسمت بسیار حساس هر فردی هستند و روی آنها بیشتر کار کنید . اجازه دهید که طرف هم همین کار را برای شما انجام دهد . اینکار باعث میشود که هم نقاط حساس بدن خود را بشناسید و هم با بدن طرف و نقاط حساس آن آشتا شوید.

لازم به گفتن نیست که هر فردی ممکن است از تمام این نوازشهای گفته شده خوشش بیاید یا فقط بخشهایی از آن را بپسندید ، اما انجام اینکار همانطور که گفته شد ، یعنی از طریق تجربه و خطا ، باعث شناخت بهتر شما دو نفر از همدیگر میشود و به شما کمک میکند که دفعات بعد روی نقاط بیشتر حساس طرف تمرکز کنید. موضوع دیگر اینکه بعضیها نوازشهای خیلی ملایم ( طوری که تماس خیلی کمی بین دست شما و بدن طرف باشد ،) را میپسندند و تعدادی هم نوازشهای با تماس بیشتر را ترجیح میدهند.

بوسه و نوازش و ماساژ دادن و گرم در آغوش گرفتن و گرم بخود فشار دادن نه تنها لذت رابطه جنسی میدهد بلکه استرس را هم از بین میبرد و هر دوی شما را خمار عشق میکند.

عکس لب گرفتن و بوسیدندرباره بوسیدن ، یک راهنمایی کوچک برای اهل فن :

اگر خمیر دندان خوش بو و خوش طعمی سراغ دارید ، بد نیست که آن را در کنار خود داشته باشید و هر از گاهی ، فقط یه ذزه ( خیلی کم ) آن را در دهان خود مزه کنید و بعد زبان خود را به دهان طرف فرو برید . و یادتان نرود که تمرین کنید. سعی کنیم بوسیدن ، نوازش و تحریک و ماساژ را یاد بگیریم و دوست بداریم و حواس خود را روی آن متمرکز کنیم و لذت ببریم . توجه به مسائل فوق باعث میشود که ما فقط یک رابطه جنسی سریع و پنج دقیقهای نداشته باشیم .

در پایان یک نکته مهم را فراموش نکنیم و آن اینکه ، بعد از نوازش ، بوسه و معاشقه که در بالا اشاره شد و بعد هم رابطه جنسی ، یک دفعه به یک طرف نغلطید و خرناسه بکشید ، نوازش ملایم و بوسیدن بعد از آن هم بسیار مهم است ، زنان بخصوص به این مسئله خیلی حساسند و علاقمند.

پایانکلمات کلیدی مربوط به این مطلب:

اخبار همسر خود را چگونه ببوسیم,خبر همسر خود را چگونه ببوسیم,دانلود جدید ترین اخبار همسر خود را چگونه ببوسیم,اخبار جدید همسر خود را چگونه ببوسیم,بهترین اخبار همسر خود را چگونه ببوسیم,سایت اخبار همسر خود را چگونه ببوسیم,خبر های همسر خود را چگونه ببوسیم,اخبار جدید همسر خود را چگونه ببوسیم,خبر جدید درباره همسر خود را چگونه ببوسیم,خبر  همسر خود را چگونه ببوسیم,خبر توپ همسر خود را چگونه ببوسیم,خبر تازه همسر خود را چگونه ببوسیم,خبر واقعی همسر خود را چگونه ببوسیم,آخرین اخبار همسر خود را چگونه ببوسیم,آخرین خبر همسر خود را چگونه ببوسیم,آخرین خبر درباره همسر خود را چگونه ببوسیم,واقعه همسر خود را چگونه ببوسیم,خبر تلخ همسر خود را چگونه ببوسیم,خبر خوش همسر خود را چگونه ببوسیم,خبر خنده دار همسر خود را چگونه ببوسیم,خبر ناراحت کننده همسر خود را چگونه ببوسیم,خبر داغ همسر خود را چگونه ببوسیم,خبر های این ماه همسر خود را چگونه ببوسیم,خبر های امروز همسر خود را چگونه ببوسیم,درباره خبر همسر خود را چگونه ببوسیم

۰ نظر

فواید رابطه جنسی برای زنان و مردان چیست ، همبستر | آغوش | تخلیه | احساسات

نام مقاله: فواید رابطی جنسی برای زنان و مردان

تاریخ انتشار: 1395/6/31

گردآورنده: سایت سلامت جمهوری اسلامی ایران

فواید رابطه جنسی


1 – کنترل استرس


فعالیت جنسی در رابطه زناشویی به پایین آوردن فشار خون و کاهش استرس کمک شایانی می کند . بنا بر مطالعه ای که بر روی ۲۴ زن و ۲۲ مرد صورت گرفته است مشخص شد رابطه جنسی مرتب و سالم منجر به کاهش فشار خون در این افراد شده است . وقتی زنان با در آغوش گرفتن همسر خود به کاهش فشار خون دست یافتند .2 – افزایش سطح ایمنی بدن

سلامت جنسی به سلامت فیزیکی و بدنی بهتر منجر می شود . داشتن رابطه جنسی یک تا دو بار در هفته منجر به افزایش آنتی بادی های بدن شما می شود . در نتیجه شما از سرما خوردگی و عفونت های دیگر در امان می مانید . در آزمایشی که بر روی بزاق دهان ۱۱۲ نفر انجام دادند مشخص شد افرادیکه به طور مکرر ( یک یا دو بار در هفته ) فعالیت جنسی دارند سطح آنتی بادی های بیشتری نسبت به دیگران در بزاق دهان آنها یافت می شود.3 – سوخت و ساز بیشتر بدن

سی دقیقه رابطه جنسی معادل سوختن ۱۵ کالری و حتی بیشتر است . یک متخصص امور جنسی می گوید این کار در سلامت بعد فیزیکی و روانی شما تاثیر بسزایی دارد .4 – سلامت قلب

در حالیکه بسیاری از افراد مسن فکر می کنند رابطه جنسی منجر به سکته مغزی در آنان می شود ، محققان در انگلستان با تحقیق بر روی ۹۱۴ مرد طی ۲۰ سال دریافتند که افراد با تجربه های جنسی سالم کمتر به سکته های مغزی دچار می شوند . همچنین این تحقیق نشان داد سکته قلبی در افراد با ۲ بار رابطه جنسی در هفته تقریبا به نصف کاهش می یابد.5 – تقویت اعتماد به نفس

یک درمانگر جنسی و خانواده در لندن می گوید : یکی از دلایلی که مردم به رابطه جنسی تمایل دارند این است که بعد از برقراری یک رابطه جنسی سالم احساس رضایت بیشتری از خودشان دارند که اگر این رابطه با عشق و علاقه برقرار شود افراد احساس بهتری پیدا می کنند .6 – بهبود روابط عاطفی

داشتن رابطه جنسی سالم و به ارگاسم رسیدن باعث افزایش سطح هورمون اکسی توسین که به هورمون عشق معروف است می شود . محققان دانشگاه پیترزبورگ و کارولینای شمالی طی تحقیقی مشترک بر روی ۶۰ زن یائسه قبل و بعد از برقراری رابطه جنسی متوجه شدند که بعد از انجام عمل جنسی سطح کیتوسین در بدن آنها بالاتر است . سطح بالای اکسیتوسین با احساس سخاوت نیز مرتبط است . بنابراین شما برای ابراز عشق به شریک زندگی خود سخاوتمندتر می شوید .7 – رابطه زناشویی درد را کاهش می دهد

همانطور که می دانید هورمون اکسی توسین ، اندرومین را افزایش می دهد که این منجر به کاهش درد می شود . بنابراین اگر از سردرد و یا درد مفاصل آزرده اید به نظر می رسد یک رابطه جنسی صمیمانه و سالم می تواند اوضاع را بهبود بخشد .8 – رابطه زناشویی خطر سرطان پروستات را کاهش می دهد

انزال های به موقع می تواند خطر ابتلا به سرطان پروستات در سنین بالاتر را کاهش دهد . محققان دریافته اند که انزال ۵ یا بیش از آن در هفته میزان ابتلا به سرطان پروستات را ۳/۱ کاهش می دهد .9 – ماهیچه های لگن در زنان با رابطه جنسی تقویت می شود

برای زنان انجام ورزش های لگن و تقویت ماهیچه های آن شاید مشکل به نظر بیاید در حالیکه آنها می توانند با برقراری رابطه جنسی ضمن لذت بردن از این کار یک نوع ورزش نیز انجام داده باشند . این کار باعث می شود که در سنین بالاتر کمتر دچار بی اختیاری ادراری شوند .10 – خواب شما با رابطه جنسی تنظیم می شود

اکسی توسین که حین ارگاسم در بدن آزاد می شود علاوه بر کنترل وزن و فشارخون منجر به خواب راحت در افراد می شود شاید این باعث تعجب شما شود که همسرتان یک دقیقه پس از فعالیت جنسی خوابش می برد .

پایانکلمات کلیدی مربوط به این مطلب:

اخبار فواید رابطه جنسی برای زنان و مردان,خبر فواید رابطه جنسی برای زنان و مردان,دانلود جدید ترین اخبار فواید رابطه جنسی برای زنان و مردان,اخبار جدید فواید رابطه جنسی برای زنان و مردان,بهترین اخبار فواید رابطه جنسی برای زنان و مردان,سایت اخبار فواید رابطه جنسی برای زنان و مردان,خبر های فواید رابطه جنسی برای زنان و مردان,اخبار جدید فواید رابطه جنسی برای زنان و مردان,خبر جدید درباره فواید رابطه جنسی برای زنان و مردان,خبر  فواید رابطه جنسی برای زنان و مردان,خبر توپ فواید رابطه جنسی برای زنان و مردان,خبر تازه فواید رابطه جنسی برای زنان و مردان,خبر واقعی فواید رابطه جنسی برای زنان و مردان,آخرین اخبار فواید رابطه جنسی برای زنان و مردان,آخرین خبر فواید رابطه جنسی برای زنان و مردان,آخرین خبر درباره فواید رابطه جنسی برای زنان و مردان,واقعه فواید رابطه جنسی برای زنان و مردان,خبر تلخ فواید رابطه جنسی برای زنان و مردان,خبر خوش فواید رابطه جنسی برای زنان و مردان,خبر خنده دار فواید رابطه جنسی برای زنان و مردان,خبر ناراحت کننده فواید رابطه جنسی برای زنان و مردان,خبر داغ فواید رابطه جنسی برای زنان و مردان,خبر های این ماه فواید رابطه جنسی برای زنان و مردان,خبر های امروز فواید رابطه جنسی برای زنان و مردان,درباره خبر فواید رابطه جنسی برای زنان و مردان

۳ نظر

اعتیاد جنسی چیست ، چرا بعضی ها فعالیت بیش از حد جنسی دارند | ازدواج | زناشویی | مشکلات | درمان | اندام

نام مقاله: اعتیاد جنسی چیست؟

تاریخ انتشار: 1395/6/31

گردآوری شده توسط : سایت پی سی موب

اعتیاد جنسی


در گذشته روانپزشکان رفتار جنسی خارج از کنترل را یک اختلال روانی نمی دانستند، زیرا تحقیقات در این زمینه بسیار اندک بود. اما در سال های اخیر این سوال همواره مطرح بوده است که آیا اعتیاد جنسی یک بیماری تلقی می شود یا نه؟ 
اعتیاد جنسی با اصطلاحات و تعابیر مختلفی معرفی می شود از جمله وابستگی جنسی، فعالیت جنسی بیش از حد، اختلال رفتار جنسی و …
نتایج تحقیقات نشان می دهند که اعتیاد جنسی یک اختلال روانی جدی است و باور این واقعیت، به مطالعات بیشتر، دست یابی به تکنیک های درمانی و پیشگیری در مورد افراد در معرض خطر می انجامد.


در تشخیص اعتیاد جنسی به عنوان یک اختلال روانی شرایطی در نظر گرفته می شود، از جمله اینکه فرد، رفتارهای جنسی، برانگیختگی و تمایلات جنسی شدید و تکرار شونده حداقل به مدت ۶ ماه داشته باشد و این حالت به دلیل عوامل خارجی مانند داروها، بیماری، سوء مصرف مواد و یا مشکلات روحی مربوط به اختلال دوقطبی، ایجاد نشده باشد.

معمولا واکنش این گونه افراد در برابر نوسانات خلقی، فعالیت جنسی است. به عنوان مثال این بیماران از روابط جنسی برای بهبود افسردگی و رفع استرس استفاده می کنند.


یکی دیگر از مشخصات این بیماران این است که برای کاهش یا توقف فعالیت جنسی خود تلاش می کنند اما موفق به انجام این کار نمی شوند. معمولا رفتارهای جنسی این افراد در روابط، شغل و سایر جنبه های مهم زندگی آنها اختلال ایجاد می کند.

مطالعات نشان می دهند که اعتیاد جنسی عواقب فردی و اجتماعی بسیاری به همراه دارد از جمله از دست دادن شغل، ابتلا به بیماری های مقاربتی، از دست دادن رابطه و زندگی مشترک و اختلال در فعالیت جنسی طبیعی و سالم.
اغلب این بیماران معتقدند که مشکل جنسی آنها قبل از ۱۸ سالگی و یا بین ۱۸ تا ۲۵ سالگی ایجاد شده است.
در افراد مبتلا به اعتیاد جنسی، سایر اختلالات جنسی از جمله خود ارضایی، افراط در تماشای فیلم ها و تصاویر مبتذل، هم جنس گرایی، رابطه جنسی از طریق تلفن و اینترنت، رابطه جنسی گروهی، ارتباط جنسی با افراد نامناسب و داشتن چندین شریک جنسی نیز مشاهده می شود.
متخصصان معتقدند که بسیاری از افراد سالم به طور طبیعی از رابطه جنسی برای مقابله با استرس و رسیدن به آرامش استفاده می کنند اما در بیماران مبتلا به اعتیاد جنسی این الگوی رفتاری، ثابت، تکرار شونده و خارج از کنترل بوده و تمایلات جنسی تمام زندگی فرد را تحت تاثیر قرار داده و بیمار در تغییر این الگو احساس ناتوانی می کند.
پایان
کلمات کلیدی مربوط به این مطلب:

اخبار اعتیاد جنسی چیست,خبر اعتیاد جنسی چیست,دانلود جدید ترین اخبار اعتیاد جنسی چیست,اخبار جدید اعتیاد جنسی چیست,بهترین اخبار اعتیاد جنسی چیست,سایت اخبار اعتیاد جنسی چیست,خبر های اعتیاد جنسی چیست,اخبار جدید اعتیاد جنسی چیست,خبر جدید درباره اعتیاد جنسی چیست,خبر  اعتیاد جنسی چیست,خبر توپ اعتیاد جنسی چیست,خبر تازه اعتیاد جنسی چیست,خبر واقعی اعتیاد جنسی چیست,آخرین اخبار اعتیاد جنسی چیست,آخرین خبر اعتیاد جنسی چیست,آخرین خبر درباره اعتیاد جنسی چیست,واقعه اعتیاد جنسی چیست,خبر تلخ اعتیاد جنسی چیست,خبر خوش اعتیاد جنسی چیست,خبر خنده دار اعتیاد جنسی چیست,خبر ناراحت کننده اعتیاد جنسی چیست,خبر داغ اعتیاد جنسی چیست,خبر های این ماه اعتیاد جنسی چیست,خبر های امروز اعتیاد جنسی چیست,درباره خبر اعتیاد جنسی چیست

۰ نظر

سن اوج لذت جنسی در مردان و زنان چند است ، بلوغ | دختر | پسر | ایران

نام مقاله: اوج لذت جنسی زن و مرد

خودارضایی دختر

تحقیقات جدید نشان می‌دهد زنان خیلی زودتر از مردان به بالاترین نقطه لذت جنسی‌‌شان دست پیدا می‌کنند، به طوری که برخلاف باورهای قدیمی که سن اوج لذت جنسی را برای زنان ۳۵ سالگی و برای مردان ۱۸ سالگی می‌دانستند، این مقدار برای زنان و مردان به ترتیب ۲۶ و ۳۲ سال است.


مجله فاکس نیوز گزارش می‌دهد، بنا به تحقیقات انجام شده روی ۱۰۰۰ بزرگسال، زمانی که یک فرد بکارت‌اش را از دست می‌دهد، با زمانی که رضایت جنسی برایش حاصل می‌شود یکی نیست. اکثر زنانی که مورد بررسی قرار گرفتند بکارتشان را در ۱۶ سالگی از دست دادند، یعنی ۱۰ سال پیش از آنکه به اوج لذت جنسی برسند (بنا به ادعای خودشان) و مردان به طور میانگین در ۱۷ سالگی.

تریسی کاکس، متخصص روابط جنسی، ‌گفت: «به نظر معقولانه می‌آید که زمان زیادی طول بکشد تا افراد بتوانند بالاخره بهترین رابطه جنسی‌شان را تجربه کنند، چون مانند اکثر چیزهای دیگر، رابطه‌ی جنسی هم با تکرار بهتر می‌شود. از طرفی یادگرفتن طریقه‌ی کنترل ارگاسم برای مردان و درک پیچیدگی‌های سیستم جنسی زن، زمان می‌برد.»


به لحاظ فیزیولوژیکی، اوج بلوغ جنسی زن در ۱۹ سالگی است. در واقع زمانی که استروژن و پروژسترون در اوج فعالیت خود هستند. اما ۱۹ سالگی سنی نیست که اکثر زنان بخواهند بگویند بهترین رابطه‌ی جنسی‌شان را تا آن سن داشته‌اند. یادتان باشد بهترین رابطه‌ی جنسی مسئله‌ای فیزیولوژیکی نیست، بلکه مسئله‌ای روانشناختی است


شواهدی وجود دارد که برخی از دلایل مشکلات جنسی در زنان مربوط به کاهش در ترشح استروئیدهای جنسی – استروژن و آندروژن می باشد . به عنوان مثال خشکی مهبل و حالتی که دیسپارونیا (آمیزش دردناک) خوانده می شود ، ناشی از کمبود استروژن است . (که به وسیله استروژن درمانی قابل معالجه می باشد).


در مردان نیز عملکرد جنسی و تکرار ارگاسم با افزایش سن کاهش می یابد. با این وجود یک مرد با متوسط سن 80 سال احتمالا دو برابر یک زن همسن خود از نظر جنسی فعال است (41 درصد از مردان در برابر 18 درصد زنان). رایج ترین اختلال جنسی در مردان مسن ، اختلال نعوظ می باشد.

گردآورنده: محمدرضا زال آقایی

منبع : پی سی موب : Www.pc-mob.blog.ir

۲ نظر

رابطه جنسی برای زنان لذت بخش تر است یا مردان؟ ارگاسم | شهوت | ارضا | س ک س

همه از تاثیرات کاهش فعالیت جنسی بر روی مردان تا اندازه ای با خبرند ولی کمتر کسی از تاثیر آن بر بدن زن آگاهی دارد. به یاد داشته باشید که علاوه بر تعداد معاشقه، تغییرات هورمونی وعادت ماهانه نیز در میل جنسی زنان نقش دارد. در این جا به بررسی تفاوت های تاثیر کاهش فعالیت جنسی بر زنان و مردان پرداخته می شود.

جدول زیر تفاوت های زن و مرد در حالتی که معاشقه کم شود را نشان می دهد:

زن مرد
میل جنسی کاهش می یابد افزایش می یابد
تحریک پذیری جنسی کاهش می یابد افزایش می یابد
تحریک مورد نیاز برای رسیدن به ارگاسم زیاد کم
امکان رسیدن به ارگاسم مشکل آسان
مدت و شدت ارگاسم کم زیاد

عکس العمل بدن مرد و زن نسبت به کاهش فعالیت جنسی کاملا متفاوت است.همانطور که از جدول بالا مشخص می شود، زن هر چقدر تعداد معاشقه کمتری داشته باشد، میل و لذت جنسی او کمتر شده و مشکلتر ارضاء می شود. برعکس هرچه زنان از لحاظ جنسی بیشتر فعال باشند، علاقه آنها به انجام معاشقه بیشتر خواهد شد.


در این مطالعه نتیجه داشتن رابطه جنسی بیش از دو بار در هفته به نسبت تعداد کمتر عبارت بود از:
باروری بهتر، استخوان بندی محکم تر، سلامت قلب و عروق، افسردگی کمتر، کاهش خطر ابتلا به ناراحتی های پستان و رحم، کاهش ناراحتی های بعد از یائسگی.

همه مردها بعد از ارگاسم دوست دارند کمی بخوابند، این امر کاملا طبیعی است. ولی به شریک جنسی تان هم توجه داشته باشید و اجازه دهید او در کنار شما باشد، تا این تصور پیش نیاید که شما فقط به فکر خودتان هستید.


مردان چگونه به اوج لذت جنسی یا ارگاسم می رسند؟

اوج لذت جنسی در مردان همزمان با انزال یا خروج مایع منی اتفاق می افتد. زمان انزال در مردان ممکن است بسیار کوتاه و یا حتی به محض ورود آلت در واژن زن رخ دهد. در این زمان چهار یا پنج انقباض منظم در پروستات، کیسه های منی، مجرای ترشحی بیضه ها و پیشابراه ایجاد می شود، ضربان قلب، فشار خون و تعداد تنفس نیز افزایش می یابد.


چه تفاوت هایی بین ارگاسم مردان و زنان وجود دارد؟

در مردان همراه با انزال ارگاسم  اتفاق می افتد ولی در زنان هنگام ارگاسم انزالی وجود ندارد.

مردان پس از تجربه انزال توانایی انزالهای مجدد را ندارند و لذا برای نعوظ و انزال مجدد نیاز به گذشت زمان دارند، ولی زنان پس از تجربه یک ارگاسم،در صورت تدوام تحریک جنسی می توانند ارگاسم های دیگری را تجربه کنند.

زنان می توانند تجربه ارگاسمی خود را برای مدت نسبتا زیادی حفظ نمایند.

زنان در هر رابطه زناشویی الزاما به ارگاسم نیاز ندارند.


مراحل لذت جنسی در زن و مرد چه تفاوتی دارند؟

مردان زودتر برای رابطه جنسی آماده شده و زودتر نیز به اوج (ارگاسم) می رسند اما زنان دیرتر آماده شده و در نتیجه دیرتر هم به اوج (ارگاسم) می رسند. بنابراین مردان بایستی در رابطه جنسی به گونه ای عمل نمایند که قبل از دخول وانزال به زن فرصت کافی برای رسیدن به ارگاسم را بدهند.


زنان چند نوع ارگاسم را تجربه می کنند؟

در زنان دو نوع ارگاسم وجود دارد: یکی ارگاسم خارجی یا کلیتورال (از طریق تحریک نواحی حساس به خصوص کلیتوریس) و دیگری ارگاسم داخلی یا واژینال (از طریق عمل نزدیکی).


آیا در یک رابطه زناشویی زن می تواند هر دو نوع ارگاسم را تجربه کند؟

بله. در صورت آمادگی جسمی و روانی و نیز تحریکات کافی خارجی و داخلی، زن می تواند هر دو نوع ارگاسم را تجربه نماید.


آیا اوج لذت جنسی زن در همه روابط زناشویی یکسان است؟

خیر. عواملی همچون میزان آمادگی برای رابطه جنسی، میزان تحریکات جنسی قبل از رابطه زناشویی، میزان آگاهی از مسائل جنسی، تجربه جنسی، سلامت جسمی و روانی، عادت ماهانه، میزان هورمون های زنانه همگی در کسب لذت جنسیزن تأثیر دارند، بطوریکه در حول و حوش زمان تخمک گذاری میزان تجربه ارگاسم بیشتر و در روزهای قبل از قاعدگی کمتر است.


بهترین شیوه ارگاسم در زن و مرد چیست؟

بهترین شیوه ارگاسم در زن و مرد این است که تقریبا هر دو با هم به مرحله ارگاسم برسند. از آنجا که معمولا زنان دیرتر به مرحله ارگاسم میرسند لذا مردان بایستی مراحل پیشنوازی و انجام تحریکات جنسی را باندازه کافی در خصوص زنان رعایت نمایند.


اگر چند رابطه زناشویی در طول روز انجام پذیرد، رضایت جنسی هر یک از طرفین به چه شکل است؟

معمولا مردان اولین ارگاسم و زنان ارگاسم های دوم و سوم را لذت بخش تر ارزیابی می کنند.


مدت زمان طبیعی در یک رابطه جنسی چقدر است؟

هر چند این زمان در زوج های مختلف متفاوت است، اما حداقل آن ۲ دقیقه است. هر چند تا ۲ ساعت نیز گزارش شده ولی مدت زمان میانگین ۱۵ دقیقه است.


اگر مرد زودتر از زن به ارگاسم برسد، آیا می تواند عمل جنسی را تا زمان ارگاسم زن ادامه دهد؟

خیر. از آنجا که بعد از انزال آلت مرد حالت سفتی خود را از دست می دهد، امکان ادامه عمل دخول و ارگاسم داخلی زن کم است، هر چند مرد می توانند با مالش آلت خود به کلیتوریس زن، در او ارگاسم خارجی ایجاد نماید اما در مردان پس ازارگاسم، حساسیت سر آلت تناسلی بسیار زیاد می شود و ادامه رابطه زناشویی و حرکات رفت و برگشتی یا ضربات لگنی برای وی بسیار ناراحت کننده و دردناک خواهد بود. به همین دلیل بهتر است در رابطه زناشویی مرد با تحریک مناسب زن ابتدا او را به ارگاسم برساند و بعد عمل انزال را انجام دهد و یا ارگاسم هم زمان اتفاق افتد.


آیا رسیدن به ارگاسم در زن برای باردار شدن الزامی است؟

حضور مایع منی در واژن زن برای بارداری کافی است و ارتباطی بین بارداری و ارگاسم زن وجود ندارد.البته گفته می شود هنگام ارگاسم زنانه به سبب انقباض ها، حوضچه های منی ایجاد می شود که مانع خروج منی و افزایش احتمال باروری می گردد و در زوج های با باروری ضعیف، توصیه به داشتن ارگاسم زنانه می شود.


عملکرد جنسی در مردان جوان چه تفاوتی با مردان میان سال دارد؟

مردان جوان (بین 20 تا 30 سال) نعوظ فوری، دخول و انزال سریع دارند در حالی که در مردان مسن به ویژه در سنین بالای 60 سال نعوظ و دخول و انزال به کنی صورت می گیرد و حتی خروج منی نیز ممکن است فاقد جهش بوده و جریانی آرام داشته باشد.


عملکرد جنسی در زنان جوان چه تفاوتی با زنان یائسه یا زنانی که تخمدان ندارند، دارد؟

در زنان یائسه یا کسانی که تخمدان ندارند توانایی لیز شدن واژن کاهش یافته، دیواره واژن نازک شده و در طی مرحله دخول ممکن است سوزش واژن، درد لگن و یا ناراحتی در قسمت تحتانی شکم وجود داشته و گاه ارگاسم با انقباضات دردناک رحمی همراه است. همچنین به علت نازکی مخاط واژن و بافت های قسمت خارجی دستگاه تناسلی مثل اطراف مجرای ادرار، رابطه زناشویی موجب تحریک پیشابراه شده و زنان مسن تر پس از رابطه زناشویی احساس دفع ادرار، سوزش و یا تکرر ادرار پیدا می کنند.


آیا میان سالی به معنای ضعف جنسی است؟

چنانچه بیماری یا ضایعه فیزیکی خاصی وجود نداشته باشد، گذشت زمان هیچ گونه محدودیتی برای فعالیت جنسی ایجاد نمی کند. برای دوام رابطه مطلوب در سنین میان سالی، داشتن رابطه 1-2 بار در هفته و داشتن تحریکات جنسی مؤثر و کسب اطلاعات در خصوص مسائل جنسی کمک کننده است.

گردآورنده: محمدرضا زال آقایی

منبع : پی سی موب : Www.pc-mob.blog.ir

۰ نظر

دانلود نرم افزار تغییر چهره اندروید ، Android Face Changer | تغییر مو | سبیل | رنگ | کاملا طبیعی

گوشی اندرویدی هست و صد ها برنامه رنگ و وارنگ و اینبار نرم افزار تغییر مو و سبیل رو برای شما قرار میدیم که به صورت کامل میتونید کلی با این نرم افزار وقت بگزرونید و خوش باشید ، این برنامه بسیار کم حجم است و محیط کاربری خیلی ساده ای دارد هم میتوانید با دوربین عکس بگیرید و ویرایش کنید و هم میتوانید از درون گالری عکس های خود یک تصویر را انتخاب کنید و روی آن طراحی کنید .
نرم افزار تغییر چهره
برای دانلود به ادامه مطلب بروید
۳ نظر

دانلود بازی ورزشی مدیریت فوتبال آنلاین اندروید ، Football Onlline | مربیگری | آموزش هک کردن بازی champions2

بدون شک زیبا ترین و پر مخاطب ترین بازی ورزشی دنیا فوتبال است ، هیجانی که این ورزش شگفت انگیز به مخاطب ها و ورزشکاران انتقال می دهد بدون وصف است و این ورزش به گونه ای است که کسی نمیتواند بگوید اهل فوتبال نیستم چون این امکان وجود ندارد ، به همین دلایل سایت پی سی موب تصمیم گرفته تا یکی از بهترین بازی های اندرویدی مدیریت تیم فوتبال را به شما معرفی کند . این بازی که یک گیم پلی بسیار جذاب دارد واقعا خارق العاده است و شما میتوانید در محیط بازی که در اختیار هر اکانت داده میشود رستوران بسازید فروشگاه های ورزشی بسازید پول جمع کنید و روی بازیکنان خود خرج کنید و استادیوم خود را ارتقا دهید تا ظرفیت تماشاگران شما بیشتر شود و در بازی های خانگی استادیوم خود را به جهنمی برای حریفان تبدیل کنید ، شما در این بازی جذاب میتوانید بازیکنان خود را تمرین های سنگین یا سبک بدهید و حتی اگر از بازیکنی خوشتان نمی آید او را در بازار نقل و انتقالات به فروش رسانید و بازیکن دلخواه خود را از بازار نقل و انتقالات بخرید ، از ویژگی های جذاب دیگر این بازی میتوان به ساختمان های بانکداری ، درمانگاه ، و بسیاری ساختمان های دیگر اشاده کرد و جذاب ترین نکته بازی در اینجاست که میتوانید به گروه های ایرانی و خارجی در بازی بپیوندید و به مسابقات گروهی بین اعضای گروه خود و دیگر اعضاها شرکت کنید و جنگ واقعی فوتبال را احساس کنید

مدیریت فوتبال اندروید


برای دانلود به ادامه مطلب بروید
۰ نظر

آموزش افزایش سرعت دانلود با گوشی اندروید ، Increase Download Speed With Android Mobile

نام مقاله: افزایش سرعت دانلود با گوشی اندروید

اگر شما هم به وسیله گوشی اندرویدی خود به دانلود کردن مواردی از قبیل فیلم و آهنگ و یا هر چیز دیگری مشغول هستید پس قطعا این مطلب را مطالعه کنید تا سرعت دانلود کردن فایل های شما تا چندین برابر افزایش یابد که این کار تنها از طریق چند تغییر خیلی ساده در بعضی از نرم افزار ها انجام میشود .

برای شروع شما باید ابتدا نسخه آخر برنامه دانلود منیجر را دانلود و روی گوشی خود نصب کنید ،" لینک دانلود " سپس با ترفندی که ما اکنون در اینجا به شما آموزش میدهیم دانلود کردن با گوشی خود را از این رو به آن رو تغییر دهید و شاهد افزایش چشم گیر این دانلود کردن در گوشی خود باشید.

ابتدا برنامه دانلود منیجر را که در بالا برای شما قرار داده ایم را نصب کنید ، حالا به قسمت تنظیمات این نرم افزار بروید مانند شکل زیر

آموزش افزایش سرعت دانلود


خب حالا که در این قسمت Setting هستید از بین گزینه های موجود در صفحه روی گزینه Downloading بزنید تا وارد صفحه تنظیمات دانلود کردن نرم افزار بشوید ، نکته اصلی که قرار است یاد بگیرید در همین صفحه است و فقط کافیست کار هایی که میگوییم را در گزینه های موجود تغییر دهید ؛ اکنون صفحه ای که شما در آن قرار دارید به صورت زیر است که بخش تنظیمات دانلود برنامه است که اولین تغییری که شما بایست در این صفحه بدید تغییر عدد گزینه Number of threads هستش که معمولا به صورت پیشفرض روی عدد 5 قرار دارد که شما باید این عدد را روی 9 تنظیم کنید و ok را بزنید حال شاید بپرسید که اصلا کارایی این گزینه چیست و چرا ما باید این عدد را از 5 به 9 تغییر دهیم  ؟ پاسخ شما این است که گزینه Number of thread در واقع دارد از شما سوال میپرسد که فایلی که در حال دانلود شدن می باشد هنگام دریافت فایل به چند تکه یا قسمت تقسیم شود که وقتی شما این عدد را روی 9 میگذارید هنگام دانلود شدن یک فایل 100 مگابایتی نرم افزار بجای این که فایل را به صورت 5 قسمت مجزا دریافت کند به صورت 9 قسمت و تقریبا دو برابر همینکار را انجام میدهد و با افزایش تعداد ریشه های دانلود یک فایل در واقع می توان سرعت کلی دریافت یک فایل را تغییر داد و بیشتر کرد که حداکثر افزایش این مقدار برای نرم افزار ADM اندروید روی گزینه 9 است مانند عکس زیر
بالا بردن سرعت دانلود اندروید


گزینه بعدی که شما باید آن را جهت افزایش سرعت دانلودتان تغییر دهید گزینه Min. Size of thread هست که این گزینه دارد از شما این سوال را میپرسد که اگر در قسمت قبل تعیین کردید که هر فایل هنگام دانلود به صورت ریشه های چند تایی دانلود شود حالا این سوال را میپرسد که سایز این ریشه ها چند کیلوبات یا مگابایت باشد که این عدد به صورت پیشفرض روی عدد 500 هست که یعنی دانلود به صورت 9 ریشه 500 کیلوباتی انجام بشه که پیشنهاد سایت پی سی موب به شما اینه که این عدد را روی 1000 بگذارید یعنی دانلود شدن فایل به صورت 9 ریشه 1 مگابایتی یا همون 1000 کیلوبایتی اگر بخواهیم خیلی کوتاه علت انجام اینکار را نیز شرح دهیم باید اینگونه پاسخ داد که اگر بر فرض شما بخواهید یک فایل 100 مگابایتی را دانلود کنید که اشخاصی که زیاد با دانلود کردن سرو کار دارند میدانند که 100 مگابایت عدد همچین بزرگی هم نیست ولی اگر مثال خود را 100 مگابایتی در نظر بگیریم عملیات دانلود به صورت پیشفرض خود برنامه به این گونه بود که دانلود ما در حین دانلود شدن به صورت 5 ریشه جدا و با سایز های 500 کیلوبایتی انجام میگرفت و بعد از اتمام هر 500 کیلوبات از 5 ریشه نرم افزار یک ریشه جدید باز میکند ولی حالا با تغییراتی که ما در بخش دریافت فایل دادیم فایل در هنگام دانلود به صورت 9 ریشه 1 مگابایتی انجام میشود که بعد از اتمام هر کدام از ریشه ها دوباره ریشه ای جدید با حجم 1 مگابایت ساخته میشود که هر چه سایز این ریشه ها بزرگتر باشد سرعت دانلود شما بیشتر میشود ولی به دلیل اینکه در دانلود فایل های سبک تر و کم حجم تر به مشکل برخورد نکنید بهتر است روی همان 1 مگابایت یا عدد 1000 در برنامه قرار دهید مانند تصویر زیر
سرعت دانلود ADM


بعد از انجام کار های بالا یک بار نرم افزار را ببندید و مجدد اگر قصد دانلود کردن را دارید دانلود خود را انجام دهید و به طرز عجیبی شاهد افزایش سرعت دانلود خود باشید.
پایان
نویسند: محمدرضا زال آقایی
منبع : پی سی موب : Www.pc-mob.blog.ir


کلمات کلیدی مربوط به این مطلب:
اخبار آموزش افزایش سرعت دانلود با گوشی اندروید,خبر آموزش افزایش سرعت دانلود با گوشی اندروید,دانلود جدید ترین اخبار آموزش افزایش سرعت دانلود با گوشی اندروید,اخبار جدید آموزش افزایش سرعت دانلود با گوشی اندروید,بهترین اخبار آموزش افزایش سرعت دانلود با گوشی اندروید,سایت اخبار آموزش افزایش سرعت دانلود با گوشی اندروید,خبر های آموزش افزایش سرعت دانلود با گوشی اندروید,اخبار جدید آموزش افزایش سرعت دانلود با گوشی اندروید,خبر جدید درباره آموزش افزایش سرعت دانلود با گوشی اندروید,خبر  آموزش افزایش سرعت دانلود با گوشی اندروید,خبر توپ آموزش افزایش سرعت دانلود با گوشی اندروید,خبر تازه آموزش افزایش سرعت دانلود با گوشی اندروید,خبر واقعی آموزش افزایش سرعت دانلود با گوشی اندروید,آخرین اخبار آموزش افزایش سرعت دانلود با گوشی اندروید,آخرین خبر آموزش افزایش سرعت دانلود با گوشی اندروید,آخرین خبر درباره آموزش افزایش سرعت دانلود با گوشی اندروید,واقعه آموزش افزایش سرعت دانلود با گوشی اندروید,خبر تلخ آموزش افزایش سرعت دانلود با گوشی اندروید,خبر خوش آموزش افزایش سرعت دانلود با گوشی اندروید,خبر خنده دار آموزش افزایش سرعت دانلود با گوشی اندروید,خبر ناراحت کننده آموزش افزایش سرعت دانلود با گوشی اندروید,خبر داغ آموزش افزایش سرعت دانلود با گوشی اندروید,خبر های این ماه آموزش افزایش سرعت دانلود با گوشی اندروید,خبر های امروز آموزش افزایش سرعت دانلود با گوشی اندروید,درباره خبر آموزش افزایش سرعت دانلود با گوشی اندروید
۱ نظر

دانلود آخرین نسخه نرم افزار ADM اندروید | دانلود منیجر و افزایش 9 برابری سرعت دریافت فایل

نرم افزار ADM که برای گوشی های اندرویدی عرضه شده است در نسخه آخر خود قادر است که سرعت دانلود فایل های شما را در گوشی تا 9 برابر افزایش دهد ، این نرم افزار ساخت کشور آمریکاست و این دانلود منیجر یکی از قوی ترین و پرسرعت ترین دانلود منیجر های جهان بازی ها و نرم افزار هاست ، اکنون ما در سایت پی سی موب آخرین نسخه این نرم افزار را برای شما با لینک مستقیم برای دانلود قرار داده ایم .

دانلود منیجر اندروید

برای دانلود به ادامه مطلب بروید

۰ نظر

آموزش خالی کردن حافظه داخلی گوشی ، اندروید و ios | انتقال به کارت حافظه internal storage

به نام خدا

نام مقاله: دلایل پر شدن حافظه داخلی گوشی ها و روش های جلوگیری از آن


شما با خرید یک گوشی و یا تبلت اندرویدی بعد از مدت زمانی مثلا شش ماه یا یکسال شاید متوجه شوید که حافظه داخلی تلفن شما پر شده حتی با اینکه فیلم ها و عکس های شما درون کارت حافظه شماست ولی با اینحال همچنان این مشکل پیش آمده و شاید در برخی از موارد باعث سنگین شدن گوشی ، زیاد شدن مصرف باتری ، فشار آمدن روی باتری گوشی و حتی آسیب و صدمه به قطعات پردازشی گوشی شما یا همان cpu بزند .
روشی که ما برای شما بیان میکنیم میتواند به کل این مشکل را برطرف کند و حتی باعث افزایش سرعت تلفن همراه شما شود و اندروید گوشی شما جانی دوباره بگیرد . (منبع: پی سی موب: www.pc-mob.blog.ir)

روش های انجام اینکار:
1: از کلیه مخاطبینی که روی سیمکارت ذخیره نشده اند کپی بگیرید
2: کلیه عکس ها و فیلم هایی که درون حافظه داخلی گوشی شماست را به کارت sd انتقال دهید
3: کارت حافظه خود را از گوشی خارج کنید
4: سیمکارت خود را از گوشی خارج کنید
5: به تنظیمات گوشی خود بروید و بازگشت به تنظیمات کارخانه بزنید
6: اینجا پایان کار نیست و ادامه آموزش را بخوانید

بعد از بازگشت به تنظیمات کارخانه تمامی نرم افزار ها و برنامه های بی موردی که روی تلفن شماست پاک میشوند این نکته را بدانید که خیلی از برنامه هایی که روی تلفنتان نصب میکنید و بعد از مدتی آن را پاک میکنید در واقع آن برنامه به طور کامل از روی گوشی شما پاک نمیشود و بسیاری از فایل های آن روی تلفن شما باقی میماند و شما با بازگشت به تنظیمات کارخانه در واقع از شر تمامی این فایل های جا گیر و مضر راحت خواهید شد و شاهد این هستید که 80 درصد از حافظه داخلی گوشی شما آزاد شده است ولی اینجا پایان کار شما نیست و اگر به نکته ای که اکنون به شما میگوییم عمل نکنید ظرف چند ماه دوباره همین مشکلات را خواهید داشت ، شما باید سیستم اندرویدی گوشی خود را برای نصب فایل های مخفی برنامه ها به کارت حافظه آدرس دهید تا حافظه داخلی گوشی شما که سیستم اندروید شما درون آن نصب است بی جهت سنگین نشود و پردازنده های گوشی شما سنگین نشوند ، برای این کار طبق تصویر زیر ابتدا به setting گوشی خود بروید و وارد قسمت storage شوید
سبک شدن گوشی اندروید

در این قسمت زمانی که وارد تنظیمات حافظه تلفن خود شدید به پایید صفحه بروید و طبق عکس زیر گزینه default storage روی کارت حافظه یا همان sd card قرار دهید
آموزش کارت حافظه اندروید

با انجام این کار دیگر در آینده مشکلی برای شما پیش نخواهد آمد و نه تنها شما این مشکل را حل میکنید بلکه با زدن به بازگشت تنظیمات کارخانه و فرمت کردن گوشی خود از شر کلیه ویروس ها فایل های اضافه و نامربوط در گوشی خود راحت میشوید و پردازنده های تلفن شما نفسی عمیق خواهند کشید.
پایان
نویسنده: محمدرضا زال آقایی 
منبع: پی سی موب : www.pc-mob.blog.ir
۲ نظر

آموزش لایی زدن در فوتبال پی اس و فیفا Pes & FiFa | دریبل زیدانی | دریبل هوایی | یه پا دو پا | برگردان

اگر شما هم یکی از بازیکن های فوتبال پی اس pes و یا فیفا fifa هستید بعد از چند سال بازی کردن و به اوج قدرت و مهارت بازی رسیدن قطعا به این فکر خواهید کرد که حالا موقع آن است که ترفند ها و تاکتیک های جدید را از طریق اینترنت یاد بگیرید و روی دوستانتان آنها را انجام دهید و با زدن چنین تاکتیک های که از عهده هر کسی بر نمی آید در کنار بقیه اعضای دوستانتان به بازی خود بنازید و مهارت خود را به گونه ای به رخ دوستانتان بکشید :) به همین دلیل در این آموزش قصد داریم تا به شما آموزش دهیم که چگونه به حریفتان در مصاف های تک به ت بازیکن ها لایی بزنید و با زدن چنین حرکتی او را مسخره کنید و از کار خود لذت ببرید ، این تاکتیک هم بر روی فوتبال پی اس قابل انجام است هم بر روی فوتبال فیفا پس همراه ما باشید .
آموزش تاکتیک های فوتبال pes و fifa


تکنیک لایی زدن را شما قادر خواهید بود با هر بازیکنی انجام ولی بازیکنانی مثل کریس رونالدو و مسی ، بیل یا همان هایی که خودتان بهتر از ما میدانید و ماهر هستید راحت تر خواهد بود و بهتر قادر به انجام این کار هستید ، برای زدن این دریبل باید با شوک های دسته کار کنید و با جهت های دسته قادر به این کار نیستید ؛ شوک را روشن کنید و زمانی که به بازیکن حریف رسیدید و قصد زدن لایی داشتید سرعت را ول کنید و با زدن کلید های ترکیبی L2 و R2 به صورت همزمان و چرخاندن شوک به این صورت که در عکس زیر به شما نشان میدهیم به راحتی به بازیکن روبرویی خود لایی بزنید و لذت این کار را ببرید :


آموزش تاکتیک های فوتبال کامپیوتر
حواستان باشد که کلید های ال2 و آر2 را باید به صورت همزمان در هنگام چرخاندن شوک ها روبروی بازی کن حریف انجام دهید و شوک را به صورت بالا رو به بازیکن بچرخانید در تصویر بالا فرض بر این گرفتیم که شما از سمت چپ به راست می خواهید این فن را اجرا کنید ، فقط کافیست صبور باسید و دقایقی را روی این کار تمرکز کنید تا موفق شوید ، ترفند دریبل زیدانی و دریبل هوایی با انداختن تاپ از روی بازیکن حریف از پشت و دریبل او را نیز سعی میکنیم در پست های بعدی توضیح بدهیم البته اگر استقبال از این کار خوب باشد .
پیروز و سربلند و موفق باشید .

منبع : پی سی موب : Www.pc-mob.blog.ir
کلمات کلیدی این مطلب :
بازی آموزش لایی زدن در فوتبال پی اس و فیفا,گیم آموزش لایی زدن در فوتبال پی اس و فیفا,دانلود بازی آموزش لایی زدن در فوتبال پی اس و فیفا,Download  آموزش لایی زدن در فوتبال پی اس و فیفا,Download game آموزش لایی زدن در فوتبال پی اس و فیفا,دانلود بازی اکشن آموزش لایی زدن در فوتبال پی اس و فیفا,danload bazi  آموزش لایی زدن در فوتبال پی اس و فیفا, بازی زیبا آموزش لایی زدن در فوتبال پی اس و فیفا,دانلود نسخه جدید آموزش لایی زدن در فوتبال پی اس و فیفا,دانلود بازی امسال  آموزش لایی زدن در فوتبال پی اس و فیفا,بهترین بازی  آموزش لایی زدن در فوتبال پی اس و فیفا, دانلود بازی جذاب  آموزش لایی زدن در فوتبال پی اس و فیفا, دانلود بازی های  آموزش لایی زدن در فوتبال پی اس و فیفا, دانلود  آموزش لایی زدن در فوتبال پی اس و فیفا, دانلود گیم  آموزش لایی زدن در فوتبال پی اس و فیفا,بازی پرطرفدار آموزش لایی زدن در فوتبال پی اس و فیفا,دانلود بازی  آموزش لایی زدن در فوتبال پی اس و فیفا,دانلود گیمز آموزش لایی زدن در فوتبال پی اس و فیفا,دالنود بازی قدیمی آموزش لایی زدن در فوتبال پی اس و فیفا,دانلود بازی امسال آموزش لایی زدن در فوتبال پی اس و فیفا,نقد  آموزش لایی زدن در فوتبال پی اس و فیفا,نقدر بازی آموزش لایی زدن در فوتبال پی اس و فیفا,ترینر بازی آموزش لایی زدن در فوتبال پی اس و فیفا,رمز بازی آموزش لایی زدن در فوتبال پی اس و فیفا,کد بازی آموزش لایی زدن در فوتبال پی اس و فیفا,کد تقلب  آموزش لایی زدن در فوتبال پی اس و فیفا, کد تقلب بازی  آموزش لایی زدن در فوتبال پی اس و فیفا, کد های  آموزش لایی زدن در فوتبال پی اس و فیفا,کرک  آموزش لایی زدن در فوتبال پی اس و فیفا,کرک بازی آموزش لایی زدن در فوتبال پی اس و فیفا,مشکل در بازی آموزش لایی زدن در فوتبال پی اس و فیفا,تالار بازی آموزش لایی زدن در فوتبال پی اس و فیفا,بازی 2012 آموزش لایی زدن در فوتبال پی اس و فیفا,بازی عصر نوین آموزش لایی زدن در فوتبال پی اس و فیفا,بازی توپ  آموزش لایی زدن در فوتبال پی اس و فیفا

۱ نظر

عکس و پوستر روز مترجم ⋆ پس زمینه گرافیکی مترجمان | زبان | گرامر | صحبت | ترجمه

عکس روز ملی مترجمان | پوستر افراد مترجم
عکس ترجمه و مترجم
پس زمینه مترجمین | تصاویر مربوط به ترجمه
تصویر روز مترجم
وکتور و آیکون در زمینه مترجم | سایز بالا و با کیفیت
پس زمینه روز مترجم
پوستر بزرگداشت مترجمان | عکس های گرافیکی
بکگراند روز مترجمان
عکس روز جهانی ترجمه و مترجم | تصویر مترجمی
عکس مترجم مرد و زن
ترجمه صحبت های افراد خارجی | تصاویر گرافیکی
پوستر روز مترجم مبارک
عکس های مترجم زن و مرد | تصویر ترجمه کنندگان
یکی دیگر از بزرگداشت های ماه سپتامبر روز ترجمه و مترجمین است که ما نیز این روز را به تمامی ترجمه کنندگان کشور عزیزمان ایران و کلیه مترجمان جهان تبریک میگوییم به همین مناسبت عکس ها و پوستر هایی را در این زمینه آماده کرده ایم که امید واریم این پس زمینه ها و تصاویر زیبا مورد قبول شما خوبان قرار بگیرد . برای نمایش سایز اصلی تصویر ها روی هر تصویر کلیک کنید .

منبع: پی سی موب Www.pc-mob.blog.ir

کلمات کلیدی مربوط به تصاویر:

تصویر روز مترجم و مترجمان ایران جهان,بهترین تصویر روز مترجم و مترجمان ایران جهان,جدیدترین تصویر روز مترجم و مترجمان ایران جهان,دانلود تصویر روز مترجم و مترجمان ایران جهان,مشاهده جدید ترین تصویر روز مترجم و مترجمان ایران جهان,عکس روز مترجم و مترجمان ایران جهان,تصویر جدید روز مترجم و مترجمان ایران جهان,تصویر این ماه روز مترجم و مترجمان ایران جهان,اخبار جدید در باره روز مترجم و مترجمان ایران جهان,تصویر کیفیت دار روز مترجم و مترجمان ایران جهان,تصویر مینیاتوری روز مترجم و مترجمان ایران جهان,کاریکاتور روز مترجم و مترجمان ایران جهان,دانلود تصویر های  روز مترجم و مترجمان ایران جهان,دانلود تصویر روز مترجم و مترجمان ایران جهان,عکس روز مترجم و مترجمان ایران جهان
۲ نظر

این صفحه را <Like> کنید