کسب درآمد از وبلاگ و سایت در منزل

مطمئن ترین سایت کسب درآمد از طریق پاپ اپ چه سایت هایی هستند

لیست سایت های مورد اعتماد ارائه دهنده پاپ آپ

بهترین سایت کسب درامد از پاپ آپ

کسب درآمد

معرفی برترین سایت های پاپ آپ در ایران

1: پاپ کده

2: فیسنما

3: پاپ آپ پلاس

 


ویژگی های سایت پاپ کده :

پرداخت منظم و به موقع

حداقل درخواست واریز 10000 تومان

باز شدن 3 پنجره پاپ اپ

دارا بودن کد پاپ باکس

زمان باز شدن پاپ اپ 0 ثانیه

درآمد از هر آی پی 40 ریال

شمارش دقیق نیست

 

معایب و مزیت های سیستم پاپ کده :

از موارد آزار دهنده سایت پاپ کده میتوان به باز شدن 3 پنجره پاپ آپ در پنجره اول وب شما و 2 پنجره پاپ آپ در صفحه دوم برای هر کاربر در سایز ماکسیموم است که خلاف آنچه که در سایت پاپ کده بیان شده است انجام میشو و در واقع با قرار دادن کد سیستم پاپ کده در سایت یا وبلاگ خود کمی کاربران خد را از دست میدهید زیرا این سیستم اضافه تر از ادعایش پاپ اپ باز میکند. با تجه به پرداخت منظم و به موقع ولی جدیدا شاهد این امر هستیم که شمارش ها دقیق انجام نمیشود و نسبت به زمان های قبل تر پاپ کده خیلی شمارش ها کمتر شده که شاید این سیاست غلط برای به دست آوردن سود بیشتر برای آنها و قطعا ضرر کردن کاربر می انجامد. پس ما این سیستم را به شما پیشنهاد نمی دهیم.

 


ویژگی های سایت فیسنما :

پرداخت منظم و به موقع

حداقل درخواست واریز 10000 تومان

باز شدن 2 پنجره پاپ اپ

دارا نبودن کد پاپ باکس

زمان باز شدن پاپ اپ 0 ثانیه

درآمد از هر آی پی 20 ریال

شمارش بسیار دقیق

 

معایب و مزیت های سیستم فیسنما :

به جرات می توان گفت که دقیق ترین شمارش پاپ اپ در ایران مربوط به سیستم فیسنما است ولی آیا این امر باید انتخاب ما را به این سیستم تقویت بخشد ، خیر! شاید سیستم فیسنما دقیق ترین شمارش را در بین سیستم های ایرانی داشته باشد و مو لای درز آن نرود ولی باید به نرخ پایین این سیستم هم توجه کنید ، با توجه به نرخ 20 ریالی برای هر آی پی با شمارش بسیار دقیق ولی باز هم مناسب نیست و ما این سیستم را نیز به شما پیشنهاد نمیدهیم.

 


ویژگی های سایت پاپ آپ پلاس :

پرداخت منظم و به موقع

حداقل درخواست واریز 5000 تومان

باز شدن 3 پنجره پاپ اپ

دارا بودن کد پاپ باکس

زمان باز شدن پاپ اپ 0 ثانیه

درآمد از هر آی پی 75 ریال

شمارش منصفانه

 

معایب و مزیت های سیستم پاپ آپ پلاس :

سایت پاپ اپ پلاس که یکی از 3 سایت برتر ارائه دهنده سیستم پاپ اپ در ایران است آخرین گزینه مد نظر ما برای تحلیل می باشد. در این سیستم در هر صفحه فقط یک پاپ اپ باز میشود و در مجموع در 3 صفحه مختلف 3 پنجره پاپ اپ برای هر کاربر باز میشود و این پاپ اپ های باز شده در پایین صفحه سمت راست در سایز کوچک باز می شود و در کار کاربر وب شما تداخل ایجاد نمیکند و همین امر پاپ اپ پلاس را به محبوب ترین سیستم حال حاضر برای سایت ها و وبلاگ ها تبدیل کرده است. با توجه به نرخ فوق العاده 75 ریالی برای هر ای پی و شمارش نسبتا منصفانه و آزار دهنده نبودن نسبت به سیستم های معرفی شده در قبل می توان این سیستم را نسبت به دو سیستم قبل ارجعیت داد.

 

آموزش ثبت نام و استفاده از سیستم پاپ اپ پلاس

ثبت نام و شروع به کار در سیستم پاپ اپ پلاس بسیار آسان و راحت می باشد ضمن اینکه نباید از پشتیبانی دقیق این سیستم چشم پوشی کرد زیرا تمامی تیکت های شما ظرف چند ساعت توسط مدیریت سایت پاسخ داده می شود و در قسمت پرداختی ها کاملا ایمن و مورد اعتماد است پس برای استفاده از این سیستم هرگز درنگ نداشته باشید.

لینک صفحه اصلی سایت پاپ آپ پلاس

لینک صفحه ثبت نام سایت پاپ آپ پلاس

 

کسب درآمد


 

کسب درآمد از وبلاگ و سایت از طریق پاپ آپ

امروزه کسب درآمد از طریق سایت ها و وبلاگ ها بسیار رونق یافته است و همه مدیران سایت ها و وبلاگ ها به دنبال مطمئن ترین سایت های ارائه دهنده اینگونه خدمات مخصوصا پاپ آپ هستند. ما در این مطلب 3 سایت معتبر و مورد اعتماد ایرانی در زمینه کسب درآمد از پاپ اپ به شما عزیزان معرفی کردیم که امید واریم در این زمینه موجبات کسب درامد شما از سایت یا وبلاگ خودتان را فراهم کرده باشیم.

 

با آرزوی موفقیت و سربلندی شما عزیزان

پی سی موب

 

کسب درآمد

popupearn: کسب درآمد از پاپ آپ و پاپ باکس
popupearn.com/

امکان کسب درآمد همزمان از پاپ آپ آپ و پاپ باکس; کسب درآمد تا 60 ریال از هر آیپی ( پاپ اول 20 ریال ، پاپ دوم 20 ریال ، پاپ آپ سوم 20 ریال ); پرداخت 10% پورسانت از ...
سایت جامع تبلیغات لرد پاپ آپ
lordpopup.com/

سایت لرد پاپ آپ یکی از حرفه ای ترین سایتهای کسب درآمد از اینترنت است.این سایت ... سیستـــــــــــــم جامع تبلیغاتی لرد پاپ آپ با اثر فوری در افزایش بازدید و فروش سایت شما. کسب ... به این صفحات اصطلاحاً پاپ آندر (PopUnder) یا پاپ آپ (POPUP) میگویند. تاکنون 1,357,024,614 ریال به کاربران لرد پاپ آپ پرداخت شده است.
پاپ کده - کسب درآمد از پاپ آپ
popkade.ir/

کسب درآمد از طریق پاپ آپ,کسب درآمد,کسب درآمد از پاپ آپ,پاپ کده,پاپ آپ. ... 10 هزار وبسایت; تعرفه تبلیغات مناسب; بازدهی بالا در مقایسه با سیستم های مشابه ... پاپ آپ و پاپ باکس; پرداخت تا سقف 60 ریال به ازای هر IP; پرداخت معادل 10% از درآمد ... سایت بسیار عالی کار کرد و عملکرد برتر به گفته دوستان ... کلیه حقوق محفوظ است.

کسب درآمد پاپ آپ با نکست پاپ آپ
nextpopup.ir/

پرداخت ۷۰ ریال بابت هر آی پی / ۳۵ ریال پاپ اپ اول / ۲۰ریال پاپ آپ دوم / ۱۵ ریال پاپ آپ ... شرایط ویژه برای سایت های زیر 1000 ایران ( از نظر الکسا ) با ما تماس بگیرید ...
ایران پاپ آپ - کسب درآمد از پاپ آپ
irpopup.ir/

ایران پاپ آپ - سامانه تبلیغاتی و کسب درآمد از طریق پاپ آپ در ایران. ... شاید تاکنون به وب سایتی مراجعه کرده باشید و پس از کلیک در وب سایت مورد ... شود به این صفحات اصطلاحاً پاپ آندر (PopUnder) یا پاپ آپ (POPUP) میگویند. ... پاپ آپ بهترین گزینه برای شماست و به راحتی میتوانید اهداف خود را تحقق بخشید. ... شیوه های پرداخت :.

معرفی 3 سایت برتر ایران در زمینه پاپ آپ و کسب درآمد برای سایت های ...
www.ostadit.ir/.../معرفی-3-سایت-برتر-ایران-در-زمینه-پاپ-آپ-و/

یکی از بهترین شیوه کسب درآمد برای وبمسترها، ثبت نام و نمایش پاپ آپ اینگونه سایت ها جهت کسب درآمد است. استادیت: عدم حمایت مالی برخی از سایت های تازه تاسیس ...

آس پاپ آپ- سیستم کسب درآمد از پاپ آپ و پاپ باکس
as-popup.ir/

سیستم کسب درآمد از طریق پاپ آپ و پاپ باکس. ... در سایت آس پاپ آپ تمامی پاپ آپها و پاپ باکس های باز شده به صورت دقیق و ... پرداخت 10% پورسانت از زیرمجموعه.
بهترین پاپ آپ با شمارش عالی :: کسب درآمد
30sot.blog.ir/tag/بهترین%20پاپ%20آپ%20با%20شمارش%20عالی

۱ مطلب با کلمه‌ی کلیدی «بهترین پاپ آپ با شمارش عالی» ثبت شده است - POP UP SURF PTC. ... پاپ آپ ها. در ازای هر بازدید کننده از سایت خود پول کسب کنید.
کسب درآمد اینترنتی - بهترین سایت های پاپ آپ خارجی - PopUp ...
go2learn.ir/post/28

لیست بهترین سایت های کسب درآمد با پاپ آپ ... PopUp و PopUnder ، همانطور که از اسم آنها مشخص است دسته اول پنجره هایی هستند که بر ... زمان پرداخت: بصورت روزانه.
تاپ پاپ آپ _ کسب در آمد از پاپ آپ
toppopup.com/

سیستم کسب درآمد از پاپ آپ| تاپ پاپ آپ. ... قابل استفاده برای انواع سایت ها و وبلاگ ها; اضافه شدن تبلیغات (موبایلی *پست ثابت ); هر کا ممبر تلگرام تضمینی ...

تبلیغات پاپ آپ

پاپ باکس

بهترین سایت پاپ آپ

خرید پاپ آپ

پاپ آپ چیست

پاپ آپ تلگرام

پاپ آپ رایگان

پاپ آپ نمایشگاهی